Říjen 2009

28.říjen1918

28. října 2009 v 20:27 | dianka
28. říjen 1918

je nám , obyvatelům České republiky , velmi drahým datem. V jeho výročí oslavujeme Den vzniku samostatného Československého státu, u jehož kolébky stál jeho zakladatel a první prezident Tomáš Garique Masaryk. Připomínáme si jej přesně měsíc po jiném svátku, jímž je Den české státnosti, slavený na svátek historického knížete Přemyslovce svatého Václava. Oba tito mužové, třebaže je od sebe dělí tisíc let, nám zanechali nesmírné duchovní dědictví a záleží jen na nás, zda je v naší době dokážeme využít ke svému dalšímu růstu a předat neporušené příštím generacím.

Již dvakrát jsme byli od roku 1918 násilím zbavování svobody a samostatnosti. Pokoušeli se o to nacisté během okupace a okleštění Československa za druhé světové války. Jejich pokračovateli se stali i komunisté krátce po válce. Zotročili tehdy celý národ a mnohým polámali i páteře. Zdálo se, že jejich nadvláda nikdy neskončí. I dnes se stále pokoušejí zneužít obnovované demokratické zřízení a získat zpět své výhradní postavení. Bohužel jim v to pomáhají i mnozí zneuživatelé svobody, kteří nás chtějí přeměnit v ryze konzumní společnost s pokleslou kulturou a morálkou. Stále tedy platí, že nemůžeme složit ruce do klína, ale musíme se rozhodně postavit proti všem negativním jevům a krátkodobým sobeckým cílům některých nemoudrých politiků, extrémistů a protagonistů anarchie.

Nezapomínejme ani na prosbu svatováclavského chorálu , ? nedej zahynouti nám ni budoucím&?, a na hlubokou myšlenku T. G. Masaryka, že státy vznikají a zanikají těmi ideály, na nichž byly postaveny.

Naší republice přejeme tedy j narozeninám, aby si zachovala svou samostatnost a mohla i nadále ve svobodě rozvíjet nejlepší hodnoty míru a spravedlnosti.

Dobře víme, že jí v tom musíme pomáhat.

od kamoše z lidí

27. října 2009 v 18:43 | nwm
Na světě je 20 andělů!10 spí, 9 si hraje a jeden si čte tuto zprávu.Pošli tuto
zprávu 10-ti kamarádům(i mě pokud jsem anděl). Jestli se Ti 5 vrátí,ten koho
miluješ Tě překvapí.Nepokaž to.Bylo to poslané a já simyslim totež o
Tobě.´*•.¸*•.¸♥¸.•*´¸.•*´

NĚCO O MNE

21. října 2009 v 18:45
Ahoj lidičky
jmenujuse Diana a moje přezdívka na blogu je d!d!sex .Kamarádi o mě říkaj že sem holky do pohody a nepohody,je semnou legrace . Jsem 170 cmvysoká přibližně a vážim kolem 55 KG. Je mi 14 a 26.března mam narozeniny . Momentalně mam vlasi na ramena a sem obarvená na blond jinak sem bruneta ,mam modré oči a nwm co víc.
CO MAM RÁDA???
koukám na NARUTA a mam ráda gaaru to je podtava z naruta taky mam ráda velice hezké kluky
MOJE RODINA???
Mam 3 sourozence , 2 sestry a 1 bratra , starší sestra se jmenuje SÁBA (SABCHA) JE JÍ 15 A 31.LEDNA MÁ NAROZENINY , moje druhá sestra jmenuje se ALEX (ÁJA, PROSÍM NÉ ALEKSANDRA) narozeniny a nakocea bratr jmenuje se DAVID je mu 12 a má narozeniny 27.září

EMO

20. října 2009 v 16:43 | d!d!sex
EMO GENERACE
Jsem si jist ,že už jste slyšely o NICH.Mladá generace je nazývány emaři jsou starý mezi 12-17 lety s typicky dlouhou černou ofinou,černým oblečením a líčením.
Někteří lidé říkají, že jsou špatní a někteří jen chtěj představovat svůj postoj patřit k němu ze skupin lidí.K některým jako hip-hop nebo punk.Oni jsou hip-hopéři a nosí XXXL trička s krátkým rukávem a džíny ,poslouchají hip-hop hudbu.
CO JE EMO???
Emo je emocionální styl.Emo je Americké slovo pro hudební styl tvrdé emocionální hudby.Emoce ukazují,kdy spěvák začíná šeptat jeho píseň a končí s ječící vyjádření jeho hudebního pocitu.Nyní to je používání vystižení,vyvíjení z mladistvých jen podívejte jiný z nich školní kamarádi.
1) ALE ONI OPRAVDU VĚDÍ,ODKUD TO PŘIŠLO
MO´DA-většina důležitých vlivů pro emo je Japonská mo´da.Barvy reprezentují krásu černé-jako symbol smutku a stezku a psát symbol radosti ,a červená-jako symbol lásky.Skuteční emo styl jde to také nazvat HARAJUKU mo´da,kterou vymysleli 2 mladí návrháři z Japonska.Začali mixovat všechny motyvi co se jim líbili ze starých Japonských komiksů a kreslených filmů.VÝSLEDEK??? Je pouliční mo´da v Japonsku v oblasti Tokia
2)HUDBA
MUZIKA je velmi důležitá pro řeč emo.Muzika je cestou pro vyjádření svých citů.