EMO

20. října 2009 v 16:43 | d!d!sex
EMO GENERACE
Jsem si jist ,že už jste slyšely o NICH.Mladá generace je nazývány emaři jsou starý mezi 12-17 lety s typicky dlouhou černou ofinou,černým oblečením a líčením.
Někteří lidé říkají, že jsou špatní a někteří jen chtěj představovat svůj postoj patřit k němu ze skupin lidí.K některým jako hip-hop nebo punk.Oni jsou hip-hopéři a nosí XXXL trička s krátkým rukávem a džíny ,poslouchají hip-hop hudbu.
CO JE EMO???
Emo je emocionální styl.Emo je Americké slovo pro hudební styl tvrdé emocionální hudby.Emoce ukazují,kdy spěvák začíná šeptat jeho píseň a končí s ječící vyjádření jeho hudebního pocitu.Nyní to je používání vystižení,vyvíjení z mladistvých jen podívejte jiný z nich školní kamarádi.
1) ALE ONI OPRAVDU VĚDÍ,ODKUD TO PŘIŠLO
MO´DA-většina důležitých vlivů pro emo je Japonská mo´da.Barvy reprezentují krásu černé-jako symbol smutku a stezku a psát symbol radosti ,a červená-jako symbol lásky.Skuteční emo styl jde to také nazvat HARAJUKU mo´da,kterou vymysleli 2 mladí návrháři z Japonska.Začali mixovat všechny motyvi co se jim líbili ze starých Japonských komiksů a kreslených filmů.VÝSLEDEK??? Je pouliční mo´da v Japonsku v oblasti Tokia
2)HUDBA
MUZIKA je velmi důležitá pro řeč emo.Muzika je cestou pro vyjádření svých citů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nikola nikola | 21. října 2009 v 18:50 | Reagovat

ahoj to je velmi zajímavý blog a ty sem nebo básničky a co teprve o emo jestli je to opravdu pravda tak to sem asi emo:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama